• Święta Majowe

• 26.04.2024 13:09
        • W dniu 26 kwietnia nasza szkoła obchodziła Święta Majowe. Był to niezwykły dzień, ponieważ postanowiliśmy połączyć go z wstąpnieniem Polski do Unii Europejskiej a było to 20lat temu. Rozpoczęliśmy od obejrzenia krótkiego filmu na którym mogliśmy zobaczyć jak ten dzień obchodziła nasza szkoła w 2004 roku. Następnie na holu szkoły odbył się uroczysty apel, który przedstawiła nam klasa II. Uczniowie przedstawili nam w jaki sposób obchodzimy Święta Majowe, śpiewali  piękne piosenki a także tańczyli. Oprócz tego wystąpił także chór wraz z panem Janem Margowskim.
          Był to wspaniały dzień, który zapamiętamy na długo. Bardzo dziękujemy uczniom klasy II za zaangażowanie w przygotowanie tego ważnego dla nas dnia.