Święta Majowe

26.04.2024 13:09
        W dniu 26 kwietnia nasza szkoła obchodziła Święta Majowe. Był to niezwykły dzień, ponieważ postanowiliśmy połączyć go z wstąpnieniem Polski do Unii Europejskiej a było to 20lat temu. Rozpoczęliśmy od obejrzenia krótkiego filmu na którym mogliśmy zobaczyć jak ten dzień obchodziła nasza szkoła w 2004 roku. Następnie na holu szkoły odbył się uroczysty apel, który przedstawiła nam klasa II. Uczniowie przedstawili nam w jaki sposób obchodzimy Święta Majowe, śpiewali  piękne piosenki a także tańczyli. Oprócz tego wystąpił także chór wraz z panem Janem Margowskim.
        Był to wspaniały dzień, który zapamiętamy na długo. Bardzo dziękujemy uczniom klasy II za zaangażowanie w przygotowanie tego ważnego dla nas dnia.

Konkurs czytania ze zrozumieniem

26.04.2024 10:15
        Wczoraj, 25.04 uczniowie naszej szkoły z klas 1-3 wzięli udział w konkursie czytania ze zrozumieniem - nasi uczniowie z klasy II zajęli I i II miejsce. I miejsce zajęła Zuzanna Maćkowiak a II Borys Borucki. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i mamy nadzieję, że spotkamy się na kolejnej edycji takiego konkursu!

Dzień Idola

26.04.2024 07:50
        24 kwietnia w naszej szkole odbył się Dzień Idola. W tym dniu wszyscy uczniowie mogli przebrać się za swojego Idola - wśród nich pojawili się influencerzy, piosenkarze, piłkarze, aktorzy i postacie bajkowe. Każdy z uczniów przedstawił krótko swoją postać a nastęnie zaprezedntował się na wybiegu. To był wspaniale spędzony dzień!

Zawody lekkoatletyczne

25.04.2024 09:39
        We wtorek odbył się zawody lekkoatletyczne w któych wzięła udziałklasa III i IV. Serdecznie dziękujemy za ten dzień, za wysiłek i zaangażowanie naszych uczniów. Gratulujemy wszystkim uczestnikom tego wydarzenia.

U fizjoterapeuty i fryzjera

25.04.2024 09:31
        We wtorek klasa II wybrała się na wycieczkę do Centrum Rehabilitacji Rehabios oraz do Salonu Fryzjerskiego KG Styl i Chodzieży. Uczniowie tam zapoznali się z danymi zawodami, z charakteryzującymi je atrybutami. Dzieci wróciły do szkoły bardzo zadowolone. Bardzo dziękujemy za cenne informacje i poświęcony czas.