cd.wycieczki

16.05.2024 18:29
        W ostatnim dniu wycieczki klasy miały okazję zobaczyć jeszcze kilka atrakcji. Dzień rozpoczęliśmy od drogi na Wielką Krokiew, czyli znaną wszystkim skocznię narciarską. Następnie mogliśmy zobaczyć jak wyglądają słynne Krupówki. Zwiedziliśmy jeszcze Białkę Tatrzańską i Bukowinę Tatrzańską. Wyjazd był bardzo interesujący i minął w przyjemniej atmosferze. Z pewnością wspomnienia po nim zostaną w pamięci na długo.

Zakopane

16.05.2024 12:17
        Drugi dzień wycieczki dla  klas 4-7 Był intensywny. Zaczęliśmy od śniadania a następnie wyruszyliśmy w trasę, żeby zwiedzić najpiękniejsze miejsca w Zakopanem. Wycieczka rozpoczęła się od wjazdu kolejką na Gubałówkę, następnie wybraliśmy się na Dolinę Kościeliska. Mieliśmy okazje zwiedzić także Jaskinie Mroźną, która okazała się na dla nas ciekawym wyzwaniem. Po jaskini mieliśmy wspólny piknik na polanie. Po powrocie na wieczór, odbyła się dyskoteka.

Zdrowy czwartek

13.05.2024 06:38
        Zdrowy czwartek w klasie I.

Wyjazd klasy I

07.05.2024 08:02
        Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Klasa pierwsza odwiedziła w ten dzień Bibliotekę Miejską w Chodzieży.

Konkurs z języka angielskiego

07.05.2024 07:43
        26 kwietnia 2024 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Chodziezy odbył się konkurs języka angielskiego. Uczniowie z naszej szkoły zajęli 1 miejsce. Gratulujemy Julii i Oskarowi!