Laboratoria Przyszłości cd.

25.03.2024 14:24

Uczniowie na zajęciach dodatkowych zajmują się kolejnymi projektami dzięki którym doskonalą swoje umiejętności i pokonują kolejne poziomy w programowaniu. Powstają dzięki temu nowe i ciekawe projekty.

Dzień Wody

25.03.2024 06:54
        W miniony piątek klasa 2 obchodziła Dzień Wody. Uczniowie  przypominali sobie najważniejsze wiadomości związane z wodą oraz wykonali pracę plastyczną farbami. W związku z tym, że niedługo święta w tym dniu klasa 2 zasiała również rzeżuchę, którą podlała wodą.

Wyjazd do teatru

25.03.2024 06:47
        W czwartek 21.03.24r. klasy I-III wraz z gupą przedszkolną Szkrzaty wybrały się wraz z nauczycielami na wyjazd do Chodzieskiego Domu Kultury, gdzie mieliśmy okazję obejrzeć spektakl pt. "Pocahontas".

22.03.2024 10:00
        21.03 obchodzimy Pierwszy Dzień Wiosny. Z tej okazji klasy I-III przygotowały występ dla całej szkoły. Pożegnaliśmy zimę piosenkami i powitaliśmy nową porę roku! Po występie zaprosiliśmy wszystkich na pokaz taneczny zaprezentowany przez uczennice klasy III Poliannę Kalinowską i Natalię Rataj. Po występach cała społeczność szkolna i przedszkolna przemaszerowała przez Stróżewo z Marzanną a na końcu zjedliśmy kiełbaskę z grilla na szkolnym boisku. Jak co roku spędziliśmy ten dzień w miłej atmosferze.

Konkurs My Lapbook

20.03.2024 06:46

Na początku marca, uczniowie klas 1-3 wzięli udział w konkursie z języka angielskiego „My Lapbook”. Celem konkursu było poszerzenie zasobów słownictwa w języku angielskim, zachęcenie dzieci do samodzielnego zdobywania umiejętności i wiedzy na temat żywego języka oraz wzbudzanie zainteresowania językiem angielskim.

Każda klasa wykonała prace plastyczno-językowe na inny temat: klasa 1 „Pets”, klasa 2 „Clothes”, klasa 3 „Food”. W piątek 15 marca uczniowie, którzy wykonali najciekawsze prace zostali nagrodzeni. Gratulujemy!