Gofry w klasie IV

19.03.2024 09:37
        18 marca uczniowie klasy IV przygotowali gofry.

Sztuka ze śmieci

18.03.2024 20:33
        Artystyczne dzieła klasy I wykonane ze śmieci.

Wyjazd do teatru

20.03.2024 06:43
        Dnia 12 marca uczniowie z klas IV - VI pojechali do Chodzieży na spektakl pod tytułem "Teatralne ABC" Narodowego Teatru Edukacji. Świetna gra aktorska i  ciekawa scenografia sprawiły, że nauczyciele i uczniowie byli zachwyceni. Tematem spektaklu była historia młodego chłopaka, który nie potrafił właściwie zachować się w teatrze - przeszkadzał aktorom i widzom. Został ukarany i zatrzymany na scenie, przeniesiony w czasie. Dzięki magii miejsca, w którym się znalazł, spotkał znane z historii teatru i baśni postaci. Bohater zauroczony różnorodnością i wyjątkowością miejsca zaczyna doceniać ciężką pracę ludzi teatru i poznaje sztukę aktorską.

Wiosenne warsztaty w klasie II

13.03.2024 06:36
        11 marca w naszej klasie gościliśmy uczestników WTZ z Chodziezy wraz z Instruktorem. Uczestnicy przygotowali wiosenne wierszyki oraz wykonali z uczniami piękne, kolorowe, wiosenne kwiaty. Uczniowie również przedstawili wierszyki na pierwszy dzień wiosny oraz zaśpiewali wiosenne piosenki. Nasi goście opowiedzieli o swoich zainteresowaniach oraz podarowali uczniom klasy 2 własnoręcznie wykonane kartki wielkanocne. Był to dzień bardzo wesoły i kolorowy.

08.03.2024 12:49
        W piątek 8 marca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kobiet. Ten dzień z pewnością zapamiętamy na długo. Dziś każda klasa obchodziła ten dzień na swój sposób, najpierw w klasach gdzie każda z dziewczynek dostała upominek a następnie spotkaliśmy się na holu szkoły. Kółko teatralne zaprosiło nas na przedstawienie pt. "W świecie kobiet". Przedstawienie było połączone z pokazem mody w nieco innym stylu. Dziewczynki i chłopcy zamienili się rolami. Dziękujemy wszystkim za organizację tego dnia, za mnóstwo uśmiechu, radości, zabawy i życzenia!