Wycieczka na Pocztę i do Banku Spółdzielczego

10.02.2024 11:47
        7 lutego klasa II udała się do pocztę, gdzie zwiedziła placówkę, dowiedziała się jak wygląda tam praca oraz na czym polega praca listonosza. Uczniowie wysłali kartki walentynkowe zaadresowane do bliskiej osoby. W tym samym dniu udaliśmy się również do Banku Spółdzielczego, gdzie uczniowie zapoznali się z pracą w nim, dowiedzieli się jak można oszczędzać pieniążki oraz jakie waluty rozróżniamy.

Dzień Bezpiecznego Internetu 2024

07.02.2024 13:16
        W tym roku obchody Dnia Bezpiecznego Internetu przypadły na 6 lutego.
        Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI)
        ustanowiony został z inicjatywy Komisji Europejskiej w 2004 roku. Świętowany jest na całym świecie. Celem święta jest promowanie działań na rzecz bezpiecznego korzystania z sieci przez dzieci i młodzież. Uczniowie naszej szkoły realizowali cele tego święta na swoich zajęciach. Były: filmy edukacyjne, broszurki, prezentacje, pogadanki, quizy i gry. Na tym nie koniec, bo temat bezpieczeństwa w sieci będzie  towarzyszył uczniom jeszcze nie raz.

Zdrowy czwartek

02.02.2024 09:49
        Zdrowy czwartek w klasach I-III.

Zdrowy czwartek

31.01.2024 11:11
        Zdrowy czwartek w klasie I.

Międzynarodowy Dzień Klocków LEGO

31.01.2024 11:08
        Klasa 2 obchodziła 29 stycznia dzień LEGO. Uczniowie w tym dniu przynieśli swoje ulubione zestawy klocków oraz zaprezentowali je po ich złożeniu. Uczyli się piosenki oraz narysowali swoje klocki. Było bardzo kreatywnie i wesoło.