Tłusty czwartek

10.02.2024 12:33
        Z okazji tłustego czwartku jak co roku w naszej szkole odbyły się zawody w jedzeniu pączka bez pomocy rąk. Z każdej klasy wybrano jednego uczestnika. Dziękujemy wszystkim za tegoroczne zawody, dziękujemy także za rywalizację i zabawę, która nam towarzyszyła w tym dniu.

Przedstawienie kółka teatralnego

10.02.2024 12:26
        Dnia 8 lutego w naszej szkole obchodziliśmy szkolne walentynki. Uczennice z kółka teatralnego przygotowały przedstawienie "Miłość na przestrzeni wieków". To była szalona miłość w czasach starożytnych, średniowiecznych, romantycznych i współczesnych. Były też romantyczne piosenki. To był cudownie spędzony czas.

Wizyta Pań z Policji i Sanepidu

10.02.2024 12:20
        Z racji zbliżających się ferii do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stróżewie zawitała Pani z Policji oraz Sanepidu. Celem spotkania było uświadomienie uczniom zasad bepieczeństwa podczas ferii zimowych. Serdecznie dziękujemy za obecność, oraz za pouczający wykład co do właściwych zachowań. Uświadamianie w zakresie bezpieczeństwa jest dla nas szczególnie istotne.

Bal Karnawałowo-Walentynkowy

10.02.2024 12:13
        W czwartek odbył się bal dla klas I-III. Był to bal karnawałowo-walentynkowy. Klasy I-III zaprezentowały swoje piosenki, każda z klas miała okazję zaprezentować się w kilku grupach sśpiewając i tańcząc. Po występach przyszedł czas na tańce, zabawy i robienie zdjęć pamiątkowych! Uczniowie mieli wspaniałe pomysły na przebrania. To był dzień spędzony w miłej atmosferze dla wszystkich nas. Serdecznie dziękujemy!

Podsumowanie I semestru

10.02.2024 12:00
        Przed feriami w naszej szkole odbyło się podsumowanie I semestru, oraz wyróżnienie uczniów w nauce oraz zachowaniu. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy każdemu dalszych sukcesów!