Zawody Sportowe - Piłka nożna

08.04.2024 06:48
        W piątek 05.04.24r. reprezentacja naszej szkoły wzięla udziałw zawodach piłki nożnej. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci

05.04.2024 07:05
        04 kwietnia klasa III wykonała prace techniczno-plastyczną z okazji minionego święta - Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci. Z tej okazji uczniowie przynieśli mnóstwo materiałów takich jak tektury, gazety, sznurki, kolorowe kartki - a wszystko po to, żeby wykonać mola książkowego, który będzie służył jako zakładka do książek.

Zdrowy czwartek

05.04.2024 06:58
        04 kwietnia klasa II i III obchodziły zxdrowy czwartek. Z tej okazji przygotowali zdrowe kanapki i sałatki owocowe.

Wielkanoc

29.03.2024 10:52
        W środę 27.03.24r. w naszej szkole odbył się przygotowania do Świąt Wielkanocnych. Klasy starsze miały klasowe śniadania wielkanocne a klasy młodsze warsztaty ze zdobienia wielkanocnych jajek. Następnie cała szkoła spotkała się na apelu na którym odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na ozdobę świąteczną. Na samym końcu każda klasa szukała na boisku słodkości dla, które zaostały ukryte. Ten dzień wprowadził nas w świąteczną atmosferę.

Wizyta w Bibliotece

27.03.2024 07:48

W środę 20 marca, uczniowie klasy I wraz z wychowawcą wybrali się do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chodzieży. Celem wizyty było przybliżenie dzieciom zawodu bibliotekarza i funkcjonowania biblioteki, poznanie zasad korzystania z książek oraz rozbudzenie zainteresowań czytelnictwem. Spotkanie rozpoczęło się od zapoznania dzieci z zasadami zachowania się w bibliotece. Następnie uczniowie dowiedzieli się na czym polega praca bibliotekarza, poznali zasady korzystania z biblioteki oraz za zgodą rodziców założyli swoje karty i wypożyczyli książki.

Ponadto uczniowie odwiedzili Dział Historii i Tradycji Miasta Chodzieży, mieszczący się w budynku Biblioteki, w którym znajdują się zgromadzone i zaaranżowane eksponaty związane z lokalną historia i kulturą , od czasów najdawniejszych do połowy XX wieku. Zarówno wizyta w Bibliotece jak i w Muzeum była dla uczniów ciekawym doświadczeniem.