Tydzień Języka Polskiego

08.03.2024 12:32
        Od 4 do 8 marca w naszej szkole odbył się tydzień języka ojczystego. Na lekcjach języka polskiego organizowane były zabawy, gry i konkursy. Uczniowie sprawdzali swje możliwości w turnieju klasowym "Tajemnicze Słowa', 1 z 10 - quizie wiedzy o języku polskim, kole fortuny - związki frazeologiczne, grze "detektyw poszukiwania nowych słów", szukaniu memów obrazujących przysłowia, w grze "mistrz słowa", wyzwaniach kaligraficznych i familiadzie.

Zdrowy czwartek

08.03.2024 06:34
        Kolejny zdrowy czwartek w klasie III.

Przedstawienie "Śniadanie Grzesia"

05.03.2024 06:24
        W poniedziałek 04.03.24r. klasa I zaprezentowała nam przedstawienie pt. "Śniadanie Grzesia".

Zajęcia plastyczne w klasie III

04.03.2024 06:25
        W czwartek 29.02 klasa III podczas lekcji plastyki próbowała swoich sił przy malowaniu farbami na płótnie. Każdy z uczniów wyknał swoje autorskie dzieło. Nauczyliśmy się jak malować na płótnie, jakie są rodzaje farb i jak posługiwać się kolorami aby wyszedł nam prawidłowy odcień. Była to niezwykle interesująca lekcja, która sprawiła nam dużo radości!

04.03.2024 06:17

Dnia 29 lutego 2024 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste Pasowanie na Czytelnika Biblioteki Szkolnej uczniów klasy I. Dla uczniów nadszedł kolejny ważny dzień, wszyscy stali się prawdziwymi czytelnikami naszej szkolnej biblioteki.

Głównym celem uroczystości było zachęcenie najmłodszych uczniów do korzystania z biblioteki szkolnej, wypożyczania książek oraz nieustannego rozwijania umiejętności czytania.