Do hymnu
Praca zdalna w I klasie
- 5
Mała książka - Wielki człowiek
- 5
11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości
Święto Niepodległości
- 15
Szkoła Pamięta
- 2
Zdjęcie konkursowe - Urszula Szrama kl. III
Zdjęcie wykonane w ramach kółka fotograficznego. Przedstawiony został przedłużacz bębnowy owinięty siatką stalową, która ma sugerować siatkę Faradaya, czyli jest to bezpośrednie nawiązanie do bezpieczeństwa użytkownika, korzystającego z prądu.
Niebiesko fioletowy łuk na dole zdjęcia uzyskany przez rozmycie światła na siatce przez płytką głębię ostrości ma sugerować energię, która jednak nie wychodzi poza izolację z siatki stalowej. Niebieski kolor sugeruje przyjazną energię nad którą możemy panować.
4 bolce uziemienia nawiązują do 400kV nowej linii energetycznej, co dodatkowo sugeruje bezpieczeństwo.
W prawym dolnym rogu dostrzec można obiektyw aparatu, co wskazuje na konkurs fotograficzny.
Zdjęcie jest celowo utrzymane w ciemnych tonach, tak by mogło stanowić np. nierozpraszające tło plakatu lub projektu graficznego. Powierzchnia bębna z gniazdami również jest celowo niedoświetlona, tak by stanowiła intrygującą zagadkę dla oglądającego.
Użyto długiego czasu naświetlania, oświetlenie stanowią 3 telefony komórkowe z ekranami o różnych kolorach. Zdjęcie wykonano na świetlicy szkolnej a obiekty leżą na stole uczniowskim.
Zdjęcie konkursowe - Katarzyna Jarosz kl.III
Powyższe zdjęcie ma ukazać prąd od przyjaznej strony, jako ludzika wtyczkę pochylającego się przyjaźnie tak jakby opowiadał coś swojemu rozmówcy lub osobie oglądającej zdjęcie.
Oświetlenie stanowią 4 telefony komórkowe, dwa oświetlające na zielono wtyczkę od góry i spodu oraz dwa w kle, leżące na stole z włączonymi latarkami podświetlające dwie szklanki wypełnione niebieskim i czerwonym płynem co ma nawiązać do barw narodowych a zielony kolor głównego obiektu ma wskazać na bezpieczeństwo ekologiczne prądu. Niebieski kolor zaś ma podkreślać element przyjaźni i zaufania.
Zdjęcie wykonane w zaciemnionej świetlicy szkolnej, wykonane na długim czasie naświetlania i bardzo płytkiej głębi ostrości.
Zdjęcie celowo utrzymane w ciemnych barwach by mogło być wykorzystane do plakatu lub grafiki
Zdjęcie konkursowe - Antonina Adamowska kl. VI
Zdjęcie wykonano z zastosowaniem filtru bokeh nakładanego na obiektyw celem uzyskania kształtu strzałek, które mają sugerować prąd wychodzący z bębna przedłużacza. Różne kolory strzałek wskazują na zabawę, ale ich równe ukierunkowanie sugeruje uporządkowanie i bezpieczeństwo prądu. Same strzałki to światełka choinkowe rozwieszone na drewnianej pergoli opartej o ścianę świetlicy szkolnej.
Zdjęcie konkursowe - Alicja Gapińska kl. III
Powyższe zdjęcie wykonane w zaciemnionym pomieszczeniu świetlicy szkolnej ma sugerować radość i zabawę światłem możliwe dzięki energii elektrycznej. Istotnie samo wykonanie zdjęcia było zabawą, gdyż użyta technika to malowanie światłem przy pomocy światełek choinkowych, którymi uczeń pomagający kreślił okręgi. Użyte kolory sugerują, że zabawa ta przenosi się też na świat ekranów, które przecież zbudowane są z diod o kolorach czerwonym, zielonym i niebieskim. Zdjęcie celowo utrzymane w ciemnych tonacjach tak, by mogło być użyte jako tło plakatu lub grafiki.
Malowanie światłem na kółku fotograficznym
Zawody sportowe z okazji Dnia Patrona
- 228
Uroczyste obchody z okazji Dnia Patrona
- 92
Klasa 3 na lekcji przyrody
- 12
Tydzień kodowania cd.
- 46
Dzień Chleba
- 1
Światowy Dzień Mycia Rąk
- 13
Uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej
- 39
Nasze klasy
- 3
Europejski Tydzień Kodowania
- 11
Archiwum Aktualności
- Styczeń 2025
- Grudzień 2024
- Listopad 2024
- Październik 2024
- Wrzesień 2024
- Czerwiec 2024
- Maj 2024
- Kwiecień 2024
- Marzec 2024
- Luty 2024
- Styczeń 2024
- Grudzień 2023
- Listopad 2023
- Październik 2023
- Wrzesień 2023
- Czerwiec 2023
- Maj 2023
- Kwiecień 2023
- Marzec 2023
- Luty 2023
- Styczeń 2023
- Grudzień 2022
- Listopad 2022
- Październik 2022
- Wszystkie