Dzień Dyni

31.10.2023 11:16
        Dzień Dyni w grupie Skrzatów.

Dzień Dyni w grupie Biedronek

31.10.2023 07:09
        Dzieci poznały smak pestek dyni, dowiedziały się co można przygotować z dyni oraz zobaczyły, że dynie różnią się wielkością kolorem i kształtem. Wykonały także prace związane z tematem dnia.

Wyjazd do Poraja

20.10.2023 08:54
        17 października dzieci z grupy Biedronek i Skrzatów odwiedziły Alpaki Poraju. W pięknej jesiennej scenerii przedszkolaki mogły nakarmić zwierzęta, poznały ciekawe informacje o nich, a następnie wzięły udział w warsztatach kulinarnych, piekąc pyszne babeczki.

Wyjazd grupy Przedszkolnej

20.10.2023 08:44
        Grupa Biedronek i Skrzatów wybrała się dziś na wycieczkę do Banku Spółdzielczego w Chodzieży. Dzieci poznały pracę Pani w kasie, przypomniały sobie, jakie banknoty i monety obowiązują w Polsce oraz mogły zobaczyć bankomat działający poprzez rozpoznanie linii papilarnych.

Piknik w Nadleśnictwie Podanin

19.10.2023 10:29
        W środę 18 października w Nadleśnictwie Podanin odbył się piknik dla rodziców i uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stróżewie. Na miejscu czekały gry i zabawy, muzyka, tańce a także ognisko. Na samym początku przemówił i przywitał wszystkich Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Piotr Jankowski a następnie panie nauczycielki rozpoczęły zabawy na świeżym powietrzu. To było miło spędzone popłudnie! Dziękujemy wszystkim uczestnikom, organizatorom i Radzie Rodziców za ten dzień!