Ozdoby świąteczne

08.12.2023 15:27
        W Mikołajki dzieci  irodzice z grupy "Pszczółki" spotkali się po południu aby wspólnie zrobić ozdoby świątczne na Boże Narodzenie. Przy wspólnej pacy wyszły wspaniałe ozdoby, które będzie można zobaczyć na świątecznym jarmarku.

Zimowe prace plastyczne

08.12.2023 15:24
        Przedszkolaki wykonały zimowe prace plastyczne z wykorzystaniem pasty do zębów.

Mikołajki w grupie Skrzatów

08.12.2023 15:17
        Mikołajki w Przedszkolu.

Olimpiada Przedszkolaka 1 grudnia 2023

04.12.2023 09:36
        Dzisiaj 1 grudnia  odbyła się kolejna Olimpiada Przedszkolaka w hali na ul. Wyszyńskiego. Po raz kolejny frekwencja dopisała na zawodach Mikołajkowych. Dwanaście przedszkoli z powiatu chodzieskiego rywalizowało o puchary, medale i nagrody. Tutaj przede wszystkim liczy się zabawa i sportowe spędzenie czasu ze swoimi rówieśnikami. Najwięcej punktów zdobyło przedszkole "Szewczyk Dratewka" z Chodzieży, a za nimi przedszkole "Wesoły Smyk" Chodzież, przedszkole z Margonina, MP5 Chodzież, przedszkole z Budzynia, "Pod Dębusiem Olbrzymkiem", ze Stróżewa, Oleśnicy, Strzelec, Zacharzyna, "Czerwona Ciuchcia" i Re Re Kum Kum. Za organizację odpowiedzialne było ZSP w Stróżewie.

Wizyta w Banku Spółdzielczym i Bibliotece Miejskiej w Chodzieży

01.12.2023 09:43
        Odwiedziny Skrzatów i Biedronek w Banku Spółdzielczym w Chodzieży i w Bibliotece Miejskiej.