Zabawy na śniegu

19.01.2024 06:54
        W poniedziałek 15.01 "Pszczółki" znakomicie bawiły się na śniegu. Podczas zabawy powstały dwa bałwanki. Śnieg lepił się wspaniale!

Składanie życzeń w Przedszkolu

22.12.2023 18:37
        Dzieci przez ostatni tydzień chodziły do zaprzyjaźnionych zakładów i składały życzenia Radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i śpiewały ulubioną pastorałkę. Wspólnie z pracownikami Cętkami i strażakami z OSP Stróżewo zaśpiewały piosenkę.

Robienie pierników

22.12.2023 06:39
        W środę 20.12 Pszczółki poczuły już magię świąt Bożego Narodzenia. Z zapałem i radością zabrały się do wyciskania świątecznych pierników. Przy wypiekaniu zapasch roznosił się po całym przedszkolu i jak to dzieci - pierniczki nie zachowały się do Świąt, bo zostały zjedzone. Były pyszne!

Jasełka w grupie Biedronek

19.12.2023 07:45
        18 grudnia w grupie Biedronek odbyły się jasełka, a po nich warsztaty plastyczne. Dzieci pięknie wystąpiły, a następnie razem z rodzicami wykonały ozdoby świąteczne. Atmosfera spotkania przybliżyła nas do nadchodzących świąt.

Konkurs Bożonarodzeniowy

11.12.2023 06:32
        08.12.23r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu bożonarodzeniowego. Komisyjnie wybrano pięć dekoracji, które zostały nagrodzone.