Wielkanoc w Przedszkolu

29.03.2024 10:28
        27.03.24r. dzieci z Przedszkola obchodziły Wielkanoc. Zjadły pyszne śniadanie wielkanocne i szukały wielkanocnego zajączka. Zajączek pochował koszyki na placu zabaw i roześmiane przedszkolaki biegały po placu by znaleźć swoje koszyczki. Rozstrzygnięty został także konkurs na ozdobę wielkanocną. Każde dziecko, które wykonało ozdobę zostało nagrodzone.

Przygotowania do Świąt Wielkanocnych

29.03.2024 10:21
        Dzieci z Przedszkola przygotowując się do Świąt Wielkanocnych składały życzenia w zaprzyjaźnionych zakładach pracy. Odwiedziły Urząd Gminy Chodzież, Bank Spółdzielczy, Nadleśnictwo Podanin, sklep państwa Rycko w Podaninie, zakład CERKAM państwa Dymek oraz OSP w Stróżewie. Odwiedził nas również pan Krzysztof Sobala z życzeniami "od zajączka".

Wyjazd do teatru

25.03.2024 06:47
        W czwartek 21.03.24r. klasy I-III wraz z gupą przedszkolną Szkaty wybrały się wraz z nauczycielami na wyjazd do Chodzieskiego Domu Kultury, gdzie mieliśmy okazję obejrzeć spektakl pt. "Pocahontas".

Dzień Lasu

25.03.2024 06:43
        22.03.24r. Pszczółki obchodziły Dzień Lasu. Najpierw zrobiły w przedszkolu papierowe drzewo i ozdobiły je pąkami z zielonej krepy. Poatem pojechały do lasu, a tam zapoznały się z zasadami, które obowiązują w lesie. Na końcu łączyły się z drzewami i szukały oznaków wiosny.

26. Festiwal Śpiewających Przedszkolaków

22.03.2024 09:47
        Dziś Matylda Kryk, Nina Cybulska, Laura Jankowska oraz Franciszek Kubik wzięli udział w eliminacjach 26. Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków w Młodzieżowym Domu Kultury w Chodzieży. Z niecierpliwością czekamy na wyniki.