Zajęcia w Przedszkolu

31.01.2024 07:24
        Zajęcia w Przedszkolu mogą być naprawdę ciekawe - zwłaszcza gdy wychodzimy poza teren naszej sali!

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu

24.01.2024 13:46
        Dziś w przedszkolu obchodziliśmy święto - Dzień Babci i Dziadka. Wszystkie dzieci zaprezentowały się we wspólnych śpiewach, tańcach i recytowaniu wierszy. Następnie wręczyły własnoręcznie przygotowane upominki. Po uroczystości ugościliśmy Dziadków słodkim poczęstunkiem. Nie mogło się też odbyć bez zdjęć w specjalnie przygotowanej fotoramie. W tym pięknym dniu wszystkim towarzyszyło wzruszenie i szczera radość. Dziękujemy Drogim Babciom i Dziadkom za przybycie.

Zabawa w zbiory

24.01.2024 13:38
        Nauka o zbiorach nie musi być nudna. Wiedzą to tym 5latki. Przeliczały i porównywały ilość zabawek w sali. Zbiory są wokół nas.

Dzień Kubusia Puchatka

20.01.2024 15:44
        Dzień Kubusia Puchatka w grupie Skrzaty.

Dzień Kubusia Puchatka

19.01.2024 07:00
        18.01.24r. "Pszczółki" obchodziły w przedszkolu Dzień Kubusia Puchatka. Dzieci wykonywały różne zadania polecane przez Kubusia Puchatka, smakowały jego przysmaku - miodu. Odlądały również bajkę z Kubusiem Puchatkiem. Na koniec  otrzymały wspaniały medal przyjaciela Kubusia Puchatka.