"Witaj wiosno, żegnaj zimo"

22.03.2024 09:44
        "Witaj wiosno, żegnaj zimo" - Z takim okrzykiem na ustach przywitaliśmy tak długo wyczekiwaną porę roku. Towarzyszyły nam zgodnie z obyczajem Marzanna i gaik.

Dzień Skrzatów

18.03.2024 20:20
        W piątek przedszkolaki z grupy Skrzaty obchodziły swój dzień - Dzień Skrzatów!

Dzień Kobiet w Przedszkolu

12.03.2024 13:19
        W piątek 08.03.24r. "Pszczółki" obchodziły w Przedszkolu Dzień Kobiet. Uczciły wszystkie Panie, które pracują w Przedszkolu i koleżanki. Wspólnie wykonały z części plakat "Kobietką warto być". Biedronki spędziły ten dzień równie radośnie i kreatywnie.

Zajęcia zumby

08.03.2024 06:36
        Gościlismy dziś w przedszkolu panią Marlenę, instruktorkę zumby, która pokazała dzieciom, czym jest zumba, nawiązała z nimi świetną relację i wciągnęła do zabawy. Dzieci były zachwycone i z radością czekają na więcej. Dziękujemy Pani Marleno!

Dzień Dinozaura

27.02.2024 06:56
        W dniu Dinozaura dzieci z grupy Biedronki poznały gatunki dinozaurów i sposoby ich odżywania. Dodatkowo dzieci z grupy Biedronki i Skrzaty wykonały prace plastyczne. Dzieci z grupy Pszczółki miały okazję dowiedzieć się nie tylko gatunków dinozaurów lecz także dlaczego wyginęły. Wykonały różne obrazki z dinozaurem i narysowały piękną roślinność. Nie obyło się bez zabawy z przyniesionymi zabawkowymi dinozaurami.